brak komentarzy

Zimowe Mistrzostwa DOZP, 25-26 listopada 2022 r. we Wrocławiu

W miniony weekend tj. 25-26 listopada 2022 r. we Wrocławiu na pływalni im Marka Petrusewicza odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu, gdzie nasz Klub reprezentowało 9 zawodników i startowali łącznie 45 razy. W zawodach wzięło udział 42 kluby i łącznie 490 zawodników. Dla Julki i Huberta były to dwa dni rywalizacji w ramach treningu w Mistrzostwach Dolnego Śląska, dla Szymona najważniejszy start w tym roku, gdzie latem w przyszłym roku wystartuje w Mistrzostwach Polski i to jest na obecną chwilę główny cel Szymona. Nie mniej jednak Szymon pokazał, że jest w bardzo dobrej dyspozycji zdobywając 3 medale: złoto i 2 brązy oraz dodatkowo poprawiając we wszystkich swoich startach znacząco rekordy życiowe.

Hubert również zdobył medal brązowy w arcytrudnej konkurencji 400m stylem zmiennym i w swoich startach poprawił rekordy życiowe. Pozostali nasi super zawodnicy z rocznika 2009, 2010 i starsi systematyczną pracą również pokazali owocny finał pierwszego semestru prezentując progres od ostatnich startów:

Oskar wystartował 5 razy i za każdym razem wzrost wg statystyk ponad 100% , najwyższy wzrost na 50m stylem grzbietowym 159%

Szymon Mistrz Dolnego Śląska w konkurencji 100 m stylem klasycznym+2 miejsca 3 na 100m i 200m stylem zmiennym i progres 160% w stylu klasycznym. PETARDA!!!

Milena 5 startów i trudnych startów, nie boi się wyzwań i progres znaczący i najwyższy 110% w stylu zmiennym. Brawo Milena i głowa do góry.

Bartek 6 startów, w tym semestrze pokazuje że pomimo 3 treningów w tygodniu ma duży potencjał do pływania i świetne wyniki. Progres największy Bartka to 132% na 100m stylem zmiennym. GIT i BRAWO

Tymek 6 startów, nigdy nie poddaje się walczy do końca i efekty widać, program ponad 100% w każdej konkurencji, rekordy życiowe za każdym razem i 110% na 100m stylem motylkowym pokazuje mega mocny charakter do sportu.

Majka ambitna, wróciła po długiej przerwie do startów, rekord życiowy prawie we wszystkich konkurencjach a najwyższy progres 130% na 100m stylem zmiennym. Tak trzymaj Majka

Julka cel ma jeden Letnie Mistrzostwa Polski i cały czas skoncentrowana jest na tym. Ale na startach kontrolnych pokazuje, że progres jest. Podtrzymuj tak dalej Julka.

Hubert tak jak Julka duża koncentracja i LATO, pokazał jednak, że w trudnych konkurencjach pokazuje charakter sportowca i na 400m stylem zmiennym nie był przypadkowy. Hubert jest ambitnym zawodnikiem więc wierzymy, że osiągnie swój CEL. Brawo

Wojtek w podwójnej roli, przede wszystkim jako Trener i przy okazji wystąpi w zawodach i tym sposobem mocno zmobilizował cały Team do walki w zawodach. Brawo WOJTEK i WIELKIE podziękowania za pomoc Trenerowi Marcinowi w trudnych sytuacjach.

Jesteśmy MEGA MEGA DUMNI Z WAS WSZYSTKICH i powodzenia w następnych startach.