„Trener jest kimś, kto mówi Ci to, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć, po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być”

Marcin Binasiewicz

Wymagający, ale również przyjacielski i opiekuńczy, trener z bogatym doświadczeniem, trener II klasy, ratownik WOPR, nauczyciel wychowania fizycznego.

Ewelina Kopczyńska

Kocha pływanie i pracę z dziećmi. Jednocześnie trener II klasy pływania, nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej i ratownik WOPR. Doskonale zna wszystkie techniki pływackie, od lat współpracuje z dziećmi...

Agnieszka Grycka

Instruktorka z kilkuletnim doświadczeniem. Obdarzona wyjątkową umiejętnością nawiązywania kontaktu z dziećmi. Zaangażowana i kochająca to, co robi. Z doświadczenia instruktor pływania i ratownik WOPR.

Aleksandra Okulicz-Kozaryn

Instruktorka pływania, nauczycielka wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Olę cechuje ogromne zaangażowanie i dobre podejście do dzieci.

Wojciech Mynarski

Trener, instruktor z długim stażem pływackim posiadający uprawnienia ratownika wodnego oraz medycznego. Licencjat i niedługo magister wychowania fizycznego ze specjalizacją trenera personalnego. Multimedalista oraz wielokrotny uczestnik mistrzostw Polski w pływaniu....