„Trener jest kimś, kto mówi Ci to, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć, po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być”

Marcin Binasiewicz

Wymagający, ale również przyjacielski i opiekuńczy, trener z bogatym doświadczeniem, trener II klasy, ratownik WOPR, nauczyciel wychowania fizycznego.

Ewelina Kopczyńska

Kocha pływanie i pracę z dziećmi. Jednocześnie trener II klasy pływania, nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej i ratownik WOPR. Doskonale zna wszystkie techniki pływackie, od lat współpracuje z dziećmi...

Agnieszka Grycka

Instruktorka z kilkuletnim doświadczeniem. Obdarzona wyjątkową umiejętnością nawiązywania kontaktu z dziećmi. Zaangażowana i kochająca to, co robi. Z doświadczenia instruktor pływania i ratownik WOPR.

Aleksandra Okulicz-Kozaryn

Instruktorka pływania, nauczycielka wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Olę cechuje ogromne zaangażowanie i dobre podejście do dzieci.

Alicja Kolanek

Instruktorka o dużym zaangażowaniu i anielskim podejściu do uczniów. Studentka fizjoterapii, absolwentka kierunku wychowanie fizyczne, ratowniczka WOPR oraz instruktorka pływania oraz fitness. Lubi i praktykuje każdą aktywność fizyczną, co przekłada...

Jakub Wojnowski

Zaangażowany instruktor i trener, szkoleniowiec dzieci i młodzieży oraz dorosłych, od poziomu początkującego, aż po poziom zaawansowany.

Wojciech Mynarski

Najmłodszy trener, były zawodnik Marcina Binasiewicza, prowadzi dwie grupy seniorów.