brak komentarzy

Wspaniałe wieści z ostatnich XV Ogólnopolskich zawodów o Puchar miasta Lubań

Wspaniałe wieści z ostatnich XV Ogólnopolskich zawodów o Puchar miasta Lubań 5-6 kwietnia 2024 r.
Chcemy podzielić się z Wami ogromną radością z sukcesów naszych pływaków
Zdobyliśmy aż 35 medali, w tym 12 złotych, 13 srebrnych i 10 brązowych a także 3 miejsce w klasyfikacji medalowej.

Brawa dla Adriany Korchakovska za debiut w zawodach i od razu srebrny MEDAL + 2 m-ce w klasyfikacji generalnej.

Pozostali Multimedaliści dali JUST BEAVERS’om worek medali.
– Jakub Pieńkowski (złoty Król) zdobył 4 złote medale i pobił wszystkie swoje rekordy życiowe.

– Milena Kozłowska (złota Królowa) zdobyła 3 złote medale i również wypływane rekordy życiowe.

– Kasia Kajda zdobyła 4 medale ( złoty, brązowy i 2 srebrne) i pobite rekordy życiowe pokazując świetną dyspozycję i progres.

– Bartek Karp zdobył 4 medale ( 2 srebrne i 2 brązowe) to jego pierwsze zawody od lipca zeszłego roku. Po dotkliwej kontuzji i treningach od lutego pokazał głód pływania i systematyczność w treningach.

– Hania Krupska ustanowiła ogromne rekordy życiowe przy tym zdobywając 3 medale ( 2 srebrne i brązowy).

Andrzej Juszko z zawodów na zawody pokazuje, że lubi pływać poprawiając rekordy życiowe. Zdobył komplet 3 medali ( złoto, srebro i brąz).

– Nikodem Suchodolski potwierdził swoją pełna gotowość do szybkiego pływania. Przywiózł życiówki i 3 medale ( srebro i 2 brązy).

– Julian Woźny super starty, pewność siebie zachowana i od razu 1 wygrana. Duży progres oraz dwa medale ( złoty i srebrny).

– Nikodem Trusewicz po letargu zimowym pokazuje, że czas się obudzić i mocno zacząć pływać. Niko zdobył 2 medale ( złoty i srebrny).

– Maria Najdewska ściganie ma w genach i pokazuje, że jest liczącą się zawodniczką w naszym województwie. Zdobyła 2 medale ( złoty i brązowy).

– Jagoda Gurdziel zdobyła srebrny medal i pokazuje, że trenując od września systematycznie można powalczyć z mocniejszymi zawodniczkami.

– Kostek Trusewicz na razie 1 brązowy medal, minimalnie otarł się o drugi, rzetelność i systematyczność to są jego mocne strony.

– Wojtek Mynarski startujący trener po długiej przerwie pokazał, że pływania i ścigania się nie zapomina. Przywiózł brązowy medal. Rywale bardzo mocni, więc przyjemność oglądania wyścigu była ekscytująca.

Podsumowując zawody w Lubaniu, pragniemy przekazać ogromne gratulacje i wyrazić szacunek dla wszystkich zaangażowanych w organizację zawodów. Wydarzenie odbyło się w przyjaznej atmosferze, z pełnym szacunkiem do przeciwników i na wysokim poziomie sportowym, stając się niezapomnianym wydarzeniem.

Organizatorzy zadbali o stworzenie odpowiednich warunków, natomiast zawodnicy zachowali się wzorowo, pokazując, że sport pływacki może być nie tylko konkurencją, ale również miejscem wzajemnego wsparcia i inspiracji dla wszystkich uczestników i zawodników. Widzimy się za rok!

Wyniki: http://live.livetiming.pl/rybacki/2024/04_06_luban/

GALERIA: https://beaversi.pl/gallery/xv-ogolnopolskie-zawody-o-puchar-burmistrza-miasta-luban/