brak komentarzy

Nowa sekcja łucznicza – darmowe zajęcia w czerwcu

Z ogromną radością chcemy ogłosić, że postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę zajęć i otworzyć sekcję łucznictwa!

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani tym nowym etapem naszego rozwoju. Wierzymy w siłę sportu łuczniczego i pragniemy kontynuować wieloletnią tradycję, wspierając się na doświadczeniu jednego z najstarszych klubów w Polsce – MKS Bobry Jelenia Góra – nasza kadra trenerska pochodzi właśnie z tego renomowanego klubu.

Zapraszamy wszystkich chętnych: dzieci, młodzież i dorosłych (minimalny wiek 10 lat), na 3 bezpłatne zajęcia w miesiącu czerwcu. To doskonała okazja, aby spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu. Szczegółowy harmonogram zajęć oraz informacje dotyczące rejestracji znajdują się poniżej:

Zajęcia będą odbywać się na terenie Parku Sportowego Złotnicza w Jeleniej Górze, od 12 do 30 czerwca, w następujących terminach:

  • poniedziałki, środy i piątki o godzinie 15:00 i 16:00,
  • soboty o godzinie 8:00 i 9:00.

Przygotowaliśmy dla Was specjalistyczny sprzęt, a wykwalifikowana kadra trenerska pomoże Wam w zdobyciu nowych umiejętności oraz niezapomnianych wrażeń. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem, zachęcamy do zapisów.

Możecie to zrobić poprzez Formularz zapisu poniżej lub skontaktować się bezpośrednio z nami pod numerem telefonu: 690 090 977 lub adresem e-mail: klub@beaversi.pl.

Zapisy trwają już teraz, więc nie zwlekajcie (liczba miejsc ograniczona)! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszych bezpłatnych zajęciach.

Aby wziąć udział w bezpłatnych zajęciach sekcji łuczniczej, należy przestrzegać kilku wymagań. Poniżej przedstawiamy niezbędne informacje dotyczące ubioru oraz wieku uczestników:

  • Minimalny wiek uczestnika wynosi 10 lat. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy spełniają ten warunek wiekowy.
  • Prosimy o przygotowanie zmiennego obuwia przeznaczonego na halę sportową.
  • Na zajęciach zalecamy noszenie bluzki z krótkim rękawem lub opiętej bluzki z długim rękawem.
  • Dodatkowo prosimy o założenie spodni sportowych, które umożliwią swobodne poruszanie się podczas wykonywania technik łuczniczych.
  • W przypadku długich włosów prosimy o ich spięcie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i wygody podczas zajęć.


Z łuczniczym pozdrowieniem,
Zarząd Just Swim Beavers

Formularz zapisu