brak komentarzy

Komunikat

Drodzy Just Klubowicze,

z przykrością pragniemy Państwa poinformować, iż w dniu wczorajszym tj. 1 kwietnia 2021 r., nasz klub złożył na ręce Prezydenta Miasta Jelenia Góra wypowiedzenie trójstronnej umowy o współpracy w zakresie realizacji szkolenia sportowego w ramach oddziałów sportowych o profilu pływanie zawartej pomiędzy Miastem Jelenia Góra, Szkołą Podstawową Nr 11 w Jeleniej Górze a Klubem Sportowym Just Swim Jelenia Góra ze skutkiem na dzień 30 czerwca 2021 r.

Powodem wypowiedzenia było niedostosowanie przez Miasto i Szkołę prowadzonego szkolenia do obowiązujących przepisów oraz programu Polskiego Związku Pływackiego, powodując tym samym brak możliwości profesjonalnego rozwoju sportu pływackiego w Jeleniej Górze.

Ponadto pragniemy nadmienić, że przedmiotowe wypowiedzenie Umowy nie powoduje żadnych skutków w członkostwie dla osób zrzeszonych w naszym klubie. Tym samym uczniów obecnych oddziałów sportowych o profilu pływanie zachęcamy do kontynuowania uczestnictwa w popołudniowych treningach oraz do dalszego uczestnictwa w rywalizacji sportowej na zawodach pod naszymi barwami.

Zapraszamy do współpracy.