Marcin Binasiewicz

Marcin to trener o wysokich wymaganiach, ale jednocześnie przyjacielski i opiekuńczy. Posiada bogate doświadczenie jako trener II klasy, ratownik WOPR i nauczyciel wychowania fizycznego. Jego podejście do podopiecznych łączy profesjonalizm z empatią, co sprawia, że zdobywa zaufanie swoich podopiecznych.

Agnieszka Grycka

Agnieszka to doświadczona instruktorka pływania, która nie tylko kładzie nacisk na doskonalenie techniki, ale również jest wykwalifikowanym ratownikiem WOPR. Jej pasją jest nie tylko uczenie precyzji ruchów i poprawy stylu, ale także zapewnienie bezpieczeństwa podczas nauki pływania. Jej zajęcia są dynamiczne, pełne ciekawych ćwiczeń kształtujących technikę, co sprawia, że każdy...

Aleksandra Okulicz-Kozaryn

Instruktorka pływania, nauczycielka wychowania fizycznego i pasjonatka łucznictwa. Olga to osoba o wielu talentach i zainteresowaniach. Jej ogromne zaangażowanie w nauczanie sprawia, że świetnie radzi sobie z pracą z dziećmi, tworząc przy tym przyjazne i inspirujące środowisko.

Ewelina Kopczyńska

Kocha pływanie i pracę z dziećmi. Jednocześnie trener II klasy pływania, nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej i ratownik WOPR. Doskonale zna wszystkie techniki pływackie, od lat współpracuje z dziećmi i młodzieżą, dzięki temu ma bardzo bogate doświadczenie i wiele pomysłów na prowadzenie bezpiecznych i ciekawych treningów.

Wojciech Mynarski

Trener, instruktor z długim stażem pływackim posiadający uprawnienia ratownika wodnego oraz medycznego. Licencjat i niedługo magister wychowania fizycznego ze specjalizacją trenera personalnego. Multimedalista oraz wielokrotny uczestnik mistrzostw Polski w pływaniu. Zawodnik trenera Marcina Binasiewicza. W wolnym czasie koneser gier wideo.