Informujemy że 5 marca 2020r. o godzinie 16.00 (zbiórka przy wejściu na salę gimnastyczną) odbędzie się test sprawnościowy kandydatów do klasy sportowej o profilu pływanie.

Test będzie składał się z dwóch części: część ogólnorozwojowa na sali gimnastycznej i specjalistyczna z umiejętności pływackich.

Bardzo prosimy o zabranie przez dzieci zmiennego obuwia, koszulki, spodenek (jak na WF) oraz sprzętu na basen tj. strój/kąpielówki, okularki, czepek, klapki basenowe, ręcznik.

Uwaga!!! Bardzo ważne!!!

Bardzo prosimy aby uczestniczące dzieci posiadały zaświadczenie lekarskie uprawniające do przystąpienia do testu (powinien wystawić to każdy lekarz).

Serdecznie zapraszamy.


Nabór do klasy IV sportowej o profilu pływanie.
W roku szkolnym 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze kontynuowany jest program szkolenia pływackiego w oparciu o klasy sportowe o profilu pływanie. Już dzisiaj zachęcamy do zastanowienia się i zapisania dziecka na test sprawnościowy który odbędzie się w lutym-marcu 2020r.
Nabór dotyczy uczniów którzy ukończą klasę III w roku szkolnym 2019/2020. Kandydaci powinni cechować się dobrym zdrowiem, sprawnością fizyczną oraz podstawowymi umiejętnościami pływackimi.
Zapisy mailowo: klub@beaversi.pl

Uczniom klas zapewnia się:

  • rozszerzoną liczbę godzin wychowania fizycznego (10 godz. w tym: wszechstronny rozwój fizyczny, doskonalenie i nauka wszystkich stylów pływackich, elementy gier zespołowych, gimnastyki i lekkiej atletyki)
  • fachową, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną i trenerską
  • dobrą bazę sportową ? sale gimnastyczne, boiska sportowe i basen przy SP.11
  • 5-letni okres kształcenia z możliwością kontynuacji pływania w Klubie Sportowym Just Swim Jelenia Góra
  • udział w zawodach szkolnych, międzyszkolnych oraz ogólnopolskich
  • wyjazdy na obozy sportowe.

Serdecznie zapraszamy!!!